ОФИЦИАЛЬНО: Полтаве засчитано техническое поражение в матче с Шахтером

Контрольно-дисциплинарной комитет ФФУ вывел «Шахтер» в полуфинал Кубка Украины

Sport.ua
© Sport.ua

На состоявшемся в четверг заседании Контрольно-дисциплинарного комитета Федерации футбола Украины (КДК ФФУ) рассматривался вопрос об отмененном четвертьфинальном матче Кубка Украины «Полтава» — «Шахтер».

По имеющейся информации, члены КДК, изучив все документы, приняли решение засчитать хозяевам техническое поражение — 0:3.

Таким образом, 26 апреля в полуфиналах встретятся «Шахтер» — «Днепр» и «Николаев» — «Динамо».

Будет ли ФК «Полтава» подавать апелляцию на решение КДК, пока неизвестно.

Источник — zbirna.com

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Оксана Малюк
      Оксана Малюк, 13.04.2017 13:52
    -44
    Справедливо
    Elblanko
      Elblanko, 13.04.2017 13:53
    +34
    Оксана Малюк, 13.04.2017 13:52
    Справедливо
    Ти в цій країні бачив не справедливі рішення??? У нас все завжди чесно.
    lviv-999
      lviv-999, 13.04.2017 13:58
    +23
    А Карпати з Олімпіком перегравали !!!!!! де тут справедливість !!!!
    morgot29
    morgot29, 13.04.2017 14:08
    -22
    lviv-999, 13.04.2017 13:58
    А Карпати з Олімпіком перегравали !!!!!! де тут справедливість !!!!
    Справедливість у тому що Полтаві дали один шанс-вони їм не скористалися. Їхні проблеми. Якщо знаєте що у вас не газон, а сільський майданчик їдьте і грайте в гостях або оберіть інший стадіон у вашому місті.Поля зі штучним покриттям біля шкіл краще пристосовані до футболу ніж те що було!
    bsdmk
      bsdmk, 13.04.2017 14:20
    +8
    Копанка ничего кроме блевоты не может вызвать!
    Олександр Коноваленко
    Браво, Федерация!))
    Евгений Еременко
      Евгений Еременко, 13.04.2017 14:33
    +24
    голы на лещука запишите, может его тогда в сборную вызовут)))
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 13.04.2017 14:36
    +28
    А
    morgot29, 13.04.2017 14:08
    lviv-999, 13.04.2017 13:58
    А Карпати з Олімпіком перегравали !!!!!! де тут справедливість !!!!

    Справедливість у тому що Полтаві дали один шанс-вони їм не скористалися. Їхні проблеми. Якщо знаєте що у вас не газон, а сільський майданчик їдьте і грайте в гостях або оберіть інший стадіон у вашому місті.Поля зі штучним покриттям біля шкіл краще пристосовані до футболу ніж те що було!

    Ага тільки як в Прем'єр-Лізі на таких сільських маййданчиках грати можна , а в кубку виявляється ні
    Supersonic_slow
      Supersonic_slow, 13.04.2017 14:38
    +27
    Шахта не сможет - ФФУ поможет.
    topexpertintheworld
      topexpertintheworld, 13.04.2017 14:41
    -27
    lviv-999, 13.04.2017 13:58
    А Карпати з Олімпіком перегравали !!!!!! де тут справедливість !!!!
    Олімпік без свого стадіону, вони не повинні відповідати за якість газону в Сумах! Дали другий шанс, Олімпік організував матч на хорошому газоні... Проводимо паралелі, така сама ситуація з газоном, тільки без снігу. Давайте будем чекати травня чи червня, поки виросте трава, а там блище до фіналу зіграєм з Полтавою, а за 2-3 дня до фіналу з Дніпром.
    Am-Shegar
      Am-Shegar, 13.04.2017 14:44
    -27
    Думаю, если бы был отменён матч с участием Динамо, и их сопернику было засчитано техническое поражение, то таких резких высказывание небыло-бы. Всё что делает Динамо - это правильно, а Шахтёр всё делает неправильно.
    vitaha33
      vitaha33, 13.04.2017 14:44
    +12
    topexpertintheworld, 13.04.2017 14:41
    lviv-999, 13.04.2017 13:58
    А Карпати з Олімпіком перегравали !!!!!! де тут справедливість !!!!

    Олімпік без свого стадіону, вони не повинні відповідати за якість газону в Сумах! Дали другий шанс, Олімпік організував матч на хорошому газоні... Проводимо паралелі, така сама ситуація з газоном, тільки без снігу. Давайте будем чекати травня чи червня, поки виросте трава, а там блище до фіналу зіграєм з Полтавою, а за 2-3 дня до фіналу з Дніпром.
    Олімпік сам вибрав суми, ніхто їм не навчзував стадіон і вони пальцем не поворохнули щоб щось зробити з полем...
    nordik1980
      nordik1980, 13.04.2017 14:44
    -28
    ситуація проста - кервництво полтави сподівалося взяти гру на фу-фу, похєр нагазон, а шахта засоромиться не вийти на поле це точно такий самий підхід в організації футболу присутній в теперішньому дніпрі, волині і карпатах
    trancelife
      trancelife, 13.04.2017 14:44
    -25
    Supersonic_slow, 13.04.2017 14:38
    Шахта не сможет - ФФУ поможет.
    при чем тут ФФУ? или надо на огородах разрешать играть?
    Romin20
      Romin20, 13.04.2017 14:44
    -25
    вот интересно все ноют....Допустим ситуацию, что Полтава вышла в финал и пробилась в ЛЕ.
    Газон остается у них такого же качества...допустят ли их играть в ЛЕ на таком газоне? Я очень сомневаюсь.
    Стадион должен соответствовать уровню турнира. Если для первой лиги это может и нормально, то для тех же еврокубков или 1/4 кубка это уже не очень.
    Я на подобном газоне в посадке на выходных бегаю...
    WADO-1976
      WADO-1976, 13.04.2017 14:47
    -14
    Логично все !
    yarik2805
    yarik2805, 13.04.2017 14:50
    +14
    Деньгы рулят!
    Владимир Коробко
    -29
    Евгений Еременко, 13.04.2017 14:33
    голы на лещука запишите, может его тогда в сборную вызовут)))
    Не вызовут-в нападении за Зозулей место зарезервировано.
    vitaha33
      vitaha33, 13.04.2017 15:13
    +11
    trancelife, 13.04.2017 14:44
    Supersonic_slow, 13.04.2017 14:38
    Шахта не сможет - ФФУ поможет.

    при чем тут ФФУ? или надо на огородах разрешать играть?
    Якби зарахували олімпіку технічну, чорноморцю за всі ігри весною, за черкаси, тоді б не було запитань. А так одним можна ( командам прем'єрки), а команді 1 ліги ні. Вот в чому суть...
    drekcler
      drekcler, 13.04.2017 15:17
    +4
    Шахта,фу как не красиво.