Ультрас Шахтера не поддерживали команду в матче с Вересом

Фанаты донецкого клуба вывесили баннер «Наше мовчання красномовніше, ніж ваші пусті слова»

Ультрас Шахтера не поддерживали команду в матче с Вересом

Во время матча с «Вересом» в 1/4 финала Кубка Украины (4:0) ультрас «Шахтера» не поддерживали донецкую команду, несмотря на то, что «горняки» перед поединком надели футболки в поддержку ВСУ.

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Реклама
Комментарии
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 30.11.2017 09:52
    +45
    Красавцы!
    Палкин, учись у фанатов понятиям чести и совести
    densles
      densles, 30.11.2017 09:52
    +51
    Палкин скажет опять Суркис проплатил, или выкупил все билеты и фаны не смогли зайти на стадион))))
    krotyetoploho0-7
      krotyetoploho0-7, 30.11.2017 10:04
    +46
    densles, 30.11.2017 09:52
    Палкин скажет опять Суркис проплатил, или выкупил все билеты и фаны не смогли зайти на стадион))))
    + Суркис сам нарисовал плакаты
    Віктор Головач
      Віктор Головач, 30.11.2017 10:04
    +18
    У Палкина уже есть сэнсэй, который уже научил его всему..
    LembergWestUkraine
    online
      LembergWestUkraine, 30.11.2017 10:14
    +30
    Зараз знову Палкін буде гавкати на Суркісів...
    abver09
      abver09, 30.11.2017 10:23
    -29
    Це не ультрас, це тітушки! такі ультрас не порібні!!! Ваше мовчання нехай буде вічне! Забирайтеся геть!
    abver09
      abver09, 30.11.2017 10:28
    -22
    Спорт - без політики, без зясування відносин, сорт - це гра для народа, а ось такі тішушки тільки вносять чвари і у спорт і в суспільство!!! Потрібна красива гра і результат а не те що вдягнуть футболісти. Може ще їм і татуювання зробити на підтримку когось або чогось?
    nesenyk
      nesenyk, 30.11.2017 10:31
    -12
    Ультрас это далеко не все фанаты,пусть болеют за муSSарню,всем будет только лучше.
    gawassi
      gawassi, 30.11.2017 10:34
    -17
    100% тебе підтримую. Шахтар ще й самі тому раді у такої команди і без них вистачає вболівальників
    gawassi
      gawassi, 30.11.2017 10:37
    -10
    Нахрена їм такі вболівальники які зупиняють автобус і розказують хто як і де буде грати і що вдягати. Хто ви такі
    nesenyk
      nesenyk, 30.11.2017 10:50
    -20
    gawassi, 30.11.2017 10:37
    Нахрена їм такі вболівальники які зупиняють автобус і розказують хто як і де буде грати і що вдягати. Хто ви такі
    Я тебе больше скажу,эта ФФ АТО зарегестрирована там же где и Федерация Футбола геев троещины,тоесть нигде.Короче говоря нигде не воевавший и не служивший известный аферист руслан руденко по приказу и на деньги жмуркисов и медведчука придумал эту федерацию только для наездов на Шахтер.
    Grey Eminence
    online
    Grey Eminence, 30.11.2017 10:53
    +14
    nesenyk, 30.11.2017 10:50
    gawassi, 30.11.2017 10:37
    Нахрена їм такі вболівальники які зупиняють автобус і розказують хто як і де буде грати і що вдягати. Хто ви такі

    Я тебе больше скажу,эта ФФ АТО зарегестрирована там же где и Федерация Футбола геев троещины,тоесть нигде.Короче говоря нигде не воевавший и не служивший известный аферист руслан руденко по приказу и на деньги жмуркисов и медведчука придумал эту федерацию только для наездов на Шахтер.

    Кореш татарина обнаружен. Или ты водитель гумконвоя?
    Vitalik Shevchenko
    online
      Vitalik Shevchenko, 30.11.2017 10:58
    +21
    abver09, 30.11.2017 10:28
    Спорт - без політики, без зясування відносин, сорт - це гра для народа, а ось такі тішушки тільки вносять чвари і у спорт і в суспільство!!! Потрібна красива гра і результат а не те що вдягнуть футболісти. Може ще їм і татуювання зробити на підтримку когось або чогось?
    Ці тітушки їздять з командою по всій Україні і матчі ЛЧ. А ти тільки по клаві можеш клацати і розказувати комусь як жити, що писати і які заходи відвідувати.
    uniale
      uniale, 30.11.2017 11:02
    -16
    Настоящих болельщиков и их количество Вы будете наблюдать в Харькове в среду на игре с Ман Сити, а ЭТО чмошники и не стоит на них обращать внимание !
    Vitalik Shevchenko
    online
      Vitalik Shevchenko, 30.11.2017 11:03
    +12
    gawassi, 30.11.2017 10:34
    100% тебе підтримую. Шахтар ще й самі тому раді у такої команди і без них вистачає вболівальників
    Де вистачає вболівальників? Біля екранів телевізорів на розкладушках Підтримувати команду потрібно на стадіоні.
    vovadocent
      vovadocent, 30.11.2017 11:12
    +6
    uniale, 30.11.2017 11:02
    Настоящих болельщиков и их количество Вы будете наблюдать в Харькове в среду на игре с Ман Сити, а ЭТО чмошники и не стоит на них обращать внимание !
    І де ж були ті "Настоящие болельщики" на матчі з Вересом??? А на МанСіті прийдуть, звісно ж прийдуть. От тільки подивитись на Агуеро, Де Брюйне, Сане і ко, а не на Шахтар.
    Справжні фани це ті як і в дощ і в сніг на стадіоні. І такими в більшості є тільки ультрас
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 30.11.2017 11:16
    +10
    uniale, 30.11.2017 11:02
    Настоящих болельщиков и их количество Вы будете наблюдать в Харькове в среду на игре с Ман Сити, а ЭТО чмошники и не стоит на них обращать внимание !
    Хотілося, щоб ти це "этим чмошникам" в лице сказав, а не тут клацав по клавіатурі.
    Ivan Kievs
    Ivan Kievs, 30.11.2017 11:21
    -7
    плевать. без ультрас будет только лучше.
    Vitalik Shevchenko
    online
      Vitalik Shevchenko, 30.11.2017 11:23
    +2
    uniale, 30.11.2017 11:02
    Настоящих болельщиков и их количество Вы будете наблюдать в Харькове в среду на игре с Ман Сити, а ЭТО чмошники и не стоит на них обращать внимание !
    Ультрас на матчах забезпечують шумову підтримку, а простий народ прихoдить на матчі ЛЧ, як-не-як Ман.Сіті приїде. Ось в наступному матчі чемпіонату проти Вереса побачимо.
    Пи.Си Народ то приходить, але підтримує своїми вигуками все рівно Металіст Друге діло ультрас...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 30.11.2017 11:24
    +1
    Суркис астанавись